3 Archon Projekty Dom W Idaredach

Archon projekty dom w idaredach

Przedmiotem sprzedaży jest ekonomiczny i funkcjonalny dom jednorodzinny. Charakteryzuje się modernistyczną bryłą oraz płaskim dachem. Duży garaż na dwa samochody wkomponowany w bryłę domu. Budynek parterowy , dzięki czemu bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu . Strefa wypoczynkowa składa się z salonu i jadalni na dużej przestrzeni Okay 50 m2. Narożne przeszklenie efektownie się prezentuje i sprawia że w domu jest dużo światła. Osobna toaleta w korytarzu dla gości. Duża łazienka z wanną oraz prysznicem umieszczona blisko przy sypialniach, przy łazience znajduje się pralnia.

Witam, Na elewacji trzeba zastosować deskę fasadową, natomiast nie ograniczamy inwestorów do wyboru konkretnego rodzaju drewna czy wykończenia, jest to już kwesta adaptacji projektu. MG

Keramzyt to najcieplejszy materiał budowlany. Każda ściana składa się z 75% keramzytu, 15% piasku i 10% cementu. Dom jest ekologiczny, zdrowy dla człowieka, a dzięki keramzytowi bardzo dobrze akumuluje ciepło i potem długo je oddaje. Keramzyt oprócz świetnych właściwości cieplnych charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi.

Rodzaj kalenicy – decydując się na gotowy projekt domu jednorodzinnego parterowego w nowoczesnym stylu, musisz zastanowić się też nad kalenicą, która może być równoległa lub prostopadła.

Obecnie dom jest w trakcie docieplania. CENA sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym: 539 000zł Sprzedaż na fakturę VAT, Kupujący nie płaci podatku PCC two%.

Na lewo z przedsionka przechodzimy do strefy gospodarczej domu, z ładnym garażem, kotłownią i strychem nad garażem. Na wprost sieni, przeszklonymi szerokimi drzwiami przechodzimy do holu i dalej do części dziennej, składającej się z salonu, jadalni i kuchni połączonych w jedno wspólne wnętrze, rozdzielone kominkiem. W projekcie domu Parterowy nad pokojem dziennym przewidziano otwarcie przestrzenne aż do dachu, oraz strych – antresolę ze schodkami, z widokiem na salon. Na antresoli można urządzić pokój rekreacyjny, albo gabinet-bibliotekę – wedle fantazji właścicieli. Trzecia część domu to sypialnie. Składa się z sypialni rodziców z garderobą, dwóch sypialni dziecięcych z szafami wbudowanymi, łazienki i oddzielnego wc. Nad sypialniami również znajduje się strych, dostępny z antresoli nad salonem. Projekt domu Parterowy jest nieduży, ale mieści wszystkie funkcje potrzebne do komfortowego życia pełnej rodziny. Bryła domu jest dość prosta. Budynek jest jednokondygnacyjny – nieskomplikowany i niedrogi w budowie i późniejszej eksploatacji. Jeśli macie Państwo w planach dom parterowy – z pewnością warto wziąć pod uwagę wybór tego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pracowni MG Projekt: Parterowy two, Parterowy 3, Parterowy four.

Jeśli chodzi o dom parterowy, stan deweloperski zazwyczaj oznacza realizację budowy do etapu umożliwiającego przystąpienie do prac wykończeniowych (takich, jak chociażby założenie gniazdek).

Gotowe projekty naszego autorstwa są stworzone z myślą o takich przypadkach. Staraliśmy się, aby bryły budynków były jak najmniej skomplikowane, bez zbędnych wykuszy, czy zdobień. Dzięki temu oszczędzamy środki i cenny czas: nasz i Państwa. Dodatkami zdobiącymi możemy zawsze zająć się na końcu – tylko jeśli taka będzie Państwa decyzja. Więcej informacji na temat dodatków i opcji garażowych znajdziecie Państwo w sekcji Dodatki oraz na stronie Najczęściej Zadawane Pytania przez klientów. ‍

Witam, Panie Grzegorzu, Teoretycznie zmiana jest możliwa i projektant adaptujacy powinien sobie z nią poradzić, ale warto się zastanowić, czy taka zmiana będzie opłacalna, bo ze względu na spore rozpiętości, pewnie trzeba będzie zastosować dodatkowe podciągi oraz niektóre części stropu i tak trzeba będzie wylać. Pozdrawiam, MG

Witam, Pani Renato, Do każdego projektu dołączamy darmową zgodę na wprowadzenie zmian, a z pomniejszeniem budynku na około metr bez problemu sobie poradzi architekt adaptujący, także żadnych issueów być nie powinno. Pozdrawiam, MG

Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Zatwierdź”. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Własne sceny użytkownika oraz pełna dowolność ich tworzenia to jeden z najważniejszych punktów automatyki budynkowej. To właśnie ten prosty ingredient pozwoli nam przemienić nasz salon w salę kinową. Za pomocą jednego przycisku method może zgasić światło główne, zapalić oświetlenie nastrojowe, opuścić ekran projektora oraz uruchomić kino domowe.

W celu spełnienia zapisów WT2021 o konieczności występowania przynajmniej jednego źródła energii odnawialnej, część naszych projektów ma zastosowaną mikro elektrownię wiatrową.

Przejdź na stronę społeczności tego projektu Buduję mój Extradom Wymieniaj doświadczenia z innymi inwestorami oglądaj zdjęcia z budowy

Archon Projekty Dom W Idaredach. Znajdują się w niej kotłownia, pralnia oraz spiżarnia z zaprojektowaną dużą ilością miejsca do przechowywania. Projekty domów nowoczesnych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów z piwnicą oraz projekty domów z garażem dwustanowiskowym.

Projekt domu Dom w idaredach 2 (G2) ARCHON+ from www.archon.pl

Znajdują się w niej kotłownia, pralnia oraz spiżarnia z zaprojektowaną dużą ilością miejsca do przechowywania. Dom w idaredach (g2p) należy do kategorii: Dom w idaredach (a) należy również do kolekcji projektów domów tanich w budowie, będzie ekonomiczny zarówno w budowie jak i eksploatacji.

2 Archon projekty dom w idaredach

Gotowy Projekt Dom W Idaredach (T) Widok 1.

Znajdują się w niej kotłownia, pralnia oraz spiżarnia z zaprojektowaną dużą ilością miejsca do przechowywania. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, pralnia, garderoby, kominek, garaż powierzchnia domu 125,26 m ²;

Dom W Idaredach (A) Należy Również Do Kolekcji Projektów Domów Tanich W Budowie, Będzie Ekonomiczny Zarówno W Budowie Jak I Eksploatacji.

Projekty małych domów (do 150 m2) projekt domu dom w idaredach (a). Polecany jest również inwestorom poszukującym praktycznie i komfortowo rozplanowanych wnętrz.

Projekty Domów Nowoczesnych, Projekty Domów Z Poddaszem Użytkowym, Projekty Domów Z Piwnicą Oraz Projekty Domów Z Garażem Dwustanowiskowym.

Dom w idaredach (g2p) należy do kategorii:

Dodaj komentarz