2 Dom W Jablonkach 11

Dom w jablonkach 11

Podsumowując, Jest to świetne rozwiązanie pozwalające na budowę domu utrzymującego ciepło o każdej porze roku, nie generując przy tym nadmiernego zapotrzebowania na energię.

Taras i ogród staną się niejako przedłużeniem części wypoczynkowej domu, co sprzyja integracji z naturą. Możesz dobudować altanę, która stanie się dla Ciebie i całej rodziny miejscem wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. 

Nowoczesny dom do 120 m2 to przede wszystkim szybkość budowy i poprawa jakości życia. W ofercie mamy kilka projektów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb każdej rodziny. Nowoczesne budynki wyróżnia funkcjonalność i rozsądnie rozplanowany układvertisement pomieszczeń. Budowę domu o powierzchni do one hundred twenty m2 jesteśmy w stanie zrealizować nawet na niewielkich działkach.

Witam. Czy możliwa jest zamiana stropu na drewniany belkowy i czy istnieje możliwość zabudowania antresoli żeby zrobić tam dodatkowa sypialnie dla gości, a schody z projektu zastąpić schodami krętymi? Odpowiedź MG Projekt

Możesz dzięki nim pokusić się o wybudowanie nawet budynku zeroenergetycznego lub pasywnego, inaczej samowystarczalnego. To możliwe, choć musisz wyszukać odpowiedni projekt budowlany, a przy tym zaplanować wykonanie nowoczesnych instalacji. W naszej ofercie znajdziesz domy określane mianem pasywnych, wyróżniające się prostą konstrukcją i dachami, na których można zamontować instalację fotowoltaiczną.

W całym domu rozprowadzona jest instalacja pod inteligentne rozwiązania. Twoja rola to jedynie dokonanie zakupu jednostki sterującej.

Wykończenie domu w stanie deweloperskim może różnić się w zależności od firmy realizującej budowę. W prawie budowlanym nie istnieją regulację dotyczące stanu deweloperskiego są to ogólne, umowne założenia dlatego każdy wykonawca interpretuje je na swój sposób.

Witam, Panie Januszu, Dziękujemy bardzo za taką pozytywną opinię, bardzo nam miło, że nasz projekt przypadł Panu do gustu 🙂 Życzymy szybkiego zakończenia budowy i dużo radości w nowym domu 🙂 Gdyby chciał się Pan podzielić zdjęciami, to bylibyśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiam serdecznie, MG

Witam serdecznie Panie Arturze, Tak oczywiście jest taka możliwość i można powiększyć garaż, ale mamy wersję Parterowego 2, gdzie jest już garaż na dwa stanowiska: proszę obejrzeć, bo może 10 projekt się spodoba. MG 🙂

Projekty domów z dachem płaskim Projekty domów z dachem jednospadowym Projekty domów z dachem dwuspadowym Projekty domów z dachem czterospadowym Konstrukcja

Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.

Witam serdecznie Panie Macieju, oczywiście można to zmienić i to już dostosowuje się przy adaptacji projektu na działkę, a wtedy my na zmiany wystawiamy bezpłatną zgodę. MG

Wystarczy kliknąć na wybraną fotografię w galerii realizacji, aby zobaczyć wszystkie z tej konkretnej budowy, i oszacować wizualnie ile czasu trwa budowa domu 120m2.

Projekty domów z dachem płaskim Projekty domów z dachem jednospadowym Projekty domów z dachem dwuspadowym Projekty domów z dachem czterospadowym Konstrukcja

Dom W Jablonkach 11. 3 600 zł 3 150 zł (2 560,98 zł netto) dom w jabłonkach 4. 3 600 zł 3 150 zł (2 560,98 zł netto)

Projekt domu Dom w jabłonkach 3 (G2) ARCHON+ from www.archon.pl

Tablica budowy, dziennik budowy i poradniki budowlane zupełnie bezpłatnie! Projekt dom w jabłonkach 11 taniej nawet o 200zł! 3 600 zł 3 150 zł (2 560,98 zł netto)

2 Dom w jablonkach 11

3 600 Zł 3 150 Zł (2 560,98 Zł Netto)

118,93 + 19,97 + 6,11 m². Tablica budowy, dziennik budowy i poradniki budowlane zupełnie bezpłatnie!

Projekt Dom W Jabłonkach 11 Taniej Nawet O 200Zł!

Z garażem, bez dodatkowego pokoju na parterze. 3 600 zł 3 150 zł (2 560,98 zł netto) dom w jabłonkach 4.

Dodaj komentarz