6 Dom W Zurawkach 3 Realizacje

Dom w zurawkach 3 realizacje

Solidne i trwałe dzięki jednym z najlepszych materiałów budowlanych. Nasze domy budujemy na działce klienta.

W obecnej sytuacji ekonomicznej, przy największym od lat poziomie inflacji bardzo dobrą decyzją jest inwestycja we własną nieruchomość. Oczywiście, jest to bardzo trudna i odpowiedzialna decyzja, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć co wydarzy się w przyszłości. I właśnie to jest najważniejszy argument, najbardziej istotne jest to czego sami chcemy tu i teraz! Jeśli jesteś zdecydowany na budowę domu z keramzytu i masz już wybrany projekt – skontaktuj się z Nami, a wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Nowoczesny dom do one hundred twenty m2 to przede wszystkim szybkość budowy i poprawa jakości życia. W ofercie mamy kilka projektów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb każdej rodziny. Nowoczesne budynki wyróżnia funkcjonalność i rozsądnie rozplanowany United kingdomład pomieszczeń. Budowę domu o powierzchni do a hundred and twenty m2 jesteśmy w stanie zrealizować nawet na niewielkich działkach.

Łatwo to zrobić, jeśli dom ma kształt litery L, wówczas jedno z jej ramion staje się częścią dzienną, do której dostęp mają wszyscy domownicy I’m goingście, druga zaś staje się automatycznie częścią nocną, gdzie zlokalizowane są sypialnie i łazienka. Dom nie musi być duży, aby taki podział stał się czytelny. Wystarczy odpowiednie rozwiązanie z zakresu komunikacji – krótki hol, korytarz czy przedpokój lub załamanie muru. 

Nasze domy są zaprojektowane funkcjonalnie i kompaktowo. Zachęcamy do przyjrzenia się propozycjom projektów z mniejszą powierzchnią zabudowy np. MP1, MP2, lub MP4. Przy wyborze projektu pamiętaj o sprawdzeniu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i regulacji dotyczących wymaganych odległości ścian (z oknami, lub bez okien) od granicy działki.

jest przesunięta w kierunku pomieszczenia, czy jest to przesunięcie konieczne, czy można tą ścianę wyrównać na całej długości, tak żeby licowała się ze scianą pokoju? Odpowiedź MG Projekt

Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Analiza działki Zamów analizę działki wraz z MPZP/WZ i sprawdź jakie projekty możesz na niej zbudować. Mapa budowy Sprawdź, kto w Twojej okolicy buduje wybrany przez Ciebie projekt i dołącz do naszej społeczności! Odkryj nowe konto

ogrzewanie w projekcie bazowym: kocioł gazowy c.o. Porównywarka projektów + dodaj do porównania Wybrałeś do porównania (0) Materiały: Fundamenty betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych Ściany zewnętrzne ściany murowane – pustaki porotherm 25 + styropian Strop żelbetowy monolityczny Elewacje tynk cienkowarstwowy na styropianie Pokrycie dachu dachówka ceramiczna Pobierz zestawienie materiałowe Koszty realizacji: Jak liczymy koszty w naszych projektach Stan surowy otwarty

Poinformujemy Cię o najbliższych oragznizowanych przez nas wydarzeniach. Śledź nas w social mediach!

Nasze gotowe projekty domów tworzymy z myślą o komforcie użytkowym, jaki chcemy zapewnić mieszkańcom. Każda rodzina ma indywidualne oczekiwania co do wielkości domu oraz układu pomieszczeń, dlatego w kolekcji parterówek ARCHON+ znajdziecie wiele różnorodnych propozycji, które dzięki najlepszym rozwiązaniom funkcjonalnym, oferują maksimum wygody, niezależnie od wielkości powierzchni budynku. W ramach oferty wyodrębniliśmy kategorię: małe domy jednorodzinne parterowe do 100m2, z pomocą wyszukiwarki można znaleźć domy w dowolnych przedziałach metrażowych m.

Tylko wówczas składając four egzemplarze projektu domu wraz z wymaganymi załącznikami i wnioskiem do urzędu o wydanie pozwolenia na budowę, rzeczywiście będziesz mógł je otrzymać. 

Wystarczy kliknąć na wybraną fotografię w galerii realizacji, aby zobaczyć wszystkie z tej konkretnej budowy, i oszacować wizualnie ile czasu trwa budowa domu 120m2.

Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonaną elewacją, wybrukowanym podjazdem oraz doprowadzonymi mediami do budynku.

Dom W Zurawkach 3 Realizacje. 3 370 zł 2 920 zł (2 373,98 zł netto) dom w żurawkach 2. 96,26 + 17,97 + 5,10 m².

Projekt domu Dom w żurawkach 3 (P) ARCHON+ from www.archon.pl

3 600 zł 3 150 zł (2 560,98 zł netto) dom w żurawkach 2 (t) bez garażu, z kuchnią od wejścia. Bez garażu, z dodatkowym pokojem na parterze, z kuchnią od wejścia. 96,26 + 17,97 + 5,10 m².

2 Dom w zurawkach 3 realizacje

Wymiary Działki 19,5 X 17,5 M.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, pralnia, kominek, garaż powierzchnia domu 105,01 m ²; Gotowy projekt dom w żurawkach 3 (t) widok 1.

3 370 Zł 2 920 Zł (2 373,98 Zł Netto) Dom W Żurawkach 2.

4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, pralnia, kominek, garaż. 3 600 zł 3 150 zł (2 560,98 zł netto) dom w żurawkach 2 (t) bez garażu, z kuchnią od wejścia.

Bez Garażu, Z Dodatkowym Pokojem Na Parterze, Z Kuchnią Od Wejścia.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. 96,26 + 17,97 + 5,10 m².

Dodaj komentarz