7 Mały Dom Parterowy Z Poddaszem

Mały dom parterowy z poddaszem

Solidne i trwałe dzięki jednym z najlepszych materiałów budowlanych. Nasze domy budujemy na działce klienta.

Nowoczesne projekty domów na Extradom.pl to połączenie komfortu i energooszczędności, a przy tym z uwagi na fakt, że masz tu do czynienia z domami parterowymi, wyglądają 1 efektownie i nie stwarzają barier architektonicznych w poruszaniu się z pokoju do pokoju.

Jeżeli Inwestor jest właścicielem drogi lub udziału w niej, to należy dostarczyć ksero aktu notarialnego gdzie jest to zapisane.

Dom wyposażony w system inteligentnej instalacji nie tylko ułatwia codzienne życie, ale także wpływa na jego komfort. Dzięki wbudowanym w ściany głośnikom możesz delektować się muzyką wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę, bez konieczności przenoszenia z pokoju do pokoju całej Twojej muzycznej biblioteki. Możesz słuchać też radia oraz plików MP3.

Wybieraj tak, by dom spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i dawał możliwość rozbudowy w przyszłości. Dodatkowy pokój dobudowany do dotychczasowego domu czy możliwość zaadaptowania poddasza ze skosami okażą się przydatne, jeśli Twoja rodzina się w przyszłości powiększy. Daj sobie czas na wybranie projektu, który najbardziej odpowiada Twojej wizji przyszłMoi domu. Jeśli coś Ci w nim nie będzie odpowiadało, zawsze może zostać zmodyfikowany tak, by pasował na Twoją działkę.

Przedmiotem sprzedaży jest ekonomiczny i funkcjonalny dom jednorodzinny. Charakteryzuje się modernistyczną bryłą oraz płaskim dachem. Duży garaż na dwa samochody wkomponowany w bryłę domu. Budynek parterowy , dzięki czemu bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu . Strefa wypoczynkowa składa się z salonu i jadalni na dużej przestrzeni Alright 50 m2. Narożne przeszklenie efektownie się prezentuje i sprawia że w domu jest dużo światła. Osobna toaleta w korytarzu dla gości. Duża łazienka z wanną oraz prysznicem umieszczona blisko przy sypialniach, przy łazience znajduje się pralnia.

Technologia ta umożliwia dostosowanie ustawień do panujących warunków, dzięki czemu dom staje się energooszczędny. Ekologiczny jest natomiast od początku – jako że jest to dom keramzytowy.

nine. Badanie geologiczne gruntu – może wykonać je lokalna firma specjalizująca się w tego typu badaniach

Dzięki nawiązaniu współpracy z domy-parterowe.pl zyskujesz spokój i pewność profesjonalnie wykonanej usługi. Nie kupujesz tylko projektu – pomagamy Ci na każdym etapie realizacji budowy, od momentu zakupu projektu po oddanie kluczy. Podpowiemy jakie formalności muszą zostać przez Ciebie wypełnione i pomożemy Ci tak, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Dzięki budowie domu z prefabrykatów keramzytowych zapewniamy Ci spokój i bezpieczeństwo na lata.

Przedmiotem sprzedaży jest ekonomiczny i funkcjonalny dom jednorodzinny. Charakteryzuje się modernistyczną bryłą oraz płaskim dachem. Duży garaż na dwa samochody wkomponowany w bryłę domu. Budynek parterowy , dzięki czemu bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu . Strefa wypoczynkowa składa się z salonu i jadalni na dużej przestrzeni ok 50 m2. Narożne przeszklenie efektownie się prezentuje i sprawia że w domu jest dużo światła. Osobna toaleta w korytarzu dla gości. Duża łazienka z wanną oraz prysznicem umieszczona blisko przy sypialniach, przy łazience znajduje się pralnia. Strefa nocna przewiduje 4 sypialnie.

Proponuje się dwie opcję wykończenia: stan deweloperski i niepełny deweloperski. Czym się różnią? Jakie są zalety budowy domu w stanie deweloperskim przeczytasz w dalszej części artykułu.

Meble jak i wyposażenie zostaje w cenie domu Zapraszam do kontaktu , sprzedaż bezpośrednio od właściciela Pozdrawiam Modernistyczny dom 170m2 działka 1500m2

Konstrukcja dachu – wybieraj spośród wielu naszych propozycji dach, który będzie odpowiedni dla Twojego domu. W nowoczesnych projektach coraz częściej będzie to dach płaski albo dwuspadowy, a wynika to z energooszczędności budynków krytych w 10 sposób.

Większa powierzchnia zabudowy budynku parterowego wymaga odpowiedniej wielkości działki, która w dużym stopniu definiuje wybór projektu domu. Garaż wpisany w bryłę domu dodatkowo zwiększy jego powierzchnię i obrys budynku.

Mały Dom Parterowy Z Poddaszem. Projekty małych domów z poddaszem obejmują projekty domów, które liczą od sześćdziesięciu metrów kwadratowych do stu dwudziestu metrów kwadratowych. Miniaturki duże wizualizacje widok z rzutami.

Projekt domu Z88 Mały dom z poddaszem użytkowym oraz garażem from z500.pl

Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji. 1 do 34 z 58 projektów domów parterowych z poddaszem do adaptacji. Miniaturki duże wizualizacje widok z rzutami.

2 Mały dom parterowy z poddaszem

3 930 Zł 3 430 Zł (2 788,62 Zł Netto)

1 do 34 z 58 projektów domów parterowych z poddaszem do adaptacji. Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji.

Miniaturki Duże Wizualizacje Widok Z Rzutami.

Projekty małych domów z poddaszem obejmują projekty domów, które liczą od sześćdziesięciu metrów kwadratowych do stu dwudziestu metrów kwadratowych. Są też warianty domów z poddaszem użytkowym, które można w przyszłości zaadaptować na cele mieszkalne.

118,31 + 36,82 + 4,81 M².

Jedną z zalet budowy niewielkiego domu jest niski koszt jego wzniesienia, który wynika z mniejszego nakładu pracy oraz mniejszej ilości. Dom w turkusach (g2) jednorodzinny parterowy, z garażem dwustanowiskowym.

Dodaj komentarz